راهنما

سایت تک چرخ چگونه کار می کند؟
افرادی که قصد خرید موتور سیکلت دارند و یا تمایل به فروش موتور سیکلت خود داشته باشند، می توانند از امکانات سایت تک چرخ استفاده کنند.
تک چرخ، وظیفه خرید و فروش موتور سیکلت را بر عهده نمی گیرد، بلکه این فرصت را در اختیار فروشندگان موتور سیکلت قرار می دهد تا بتوانند آگهی های خود را در سایت قرار بدهند و از طرف دیگر، امکان بررسی و مشاهده آگهی های ارسال شده را برای متقاضیان خرید موتور سیکلت، فراهم می نماید.

چند نوع حساب کاربری (اکانت) در سایت تک چرخ وجود دارد؟
در حال حاضر دو نوع اکانت به نام های اکانت « فروشنده » و اکانت « فروشگاه » در سایت تک چرخ قابل انتخاب می باشند. لازم به ذکر است که اگر چنانچه صرفا قصد مشاهده آگهی ها و انتخاب موتور سیکلت را داشته باشید، نیازی به ایجاد حساب کاربری در سایت تک چرخ ندارید.

اکانت فروشنده چه قابلیت هایی دارد؟
این نوع اکانت مختص افرادی است که قصد فروش موتور سیکلت خود را دارند. اکانت فروشنده ، قابلیت های متنوعی را در اختیار فروشندگان موتور سیکلت قرار می دهد. با ایجاد این نوع اکانت شما قادر خوهید بود آگهی فروش موتور سیکلت مورد نظر خود را با انتخاب تعرفه های متنوعی که در سایت وجود دارد، منتشر نموده و آنرا در معرض دید خریداران قرار دهید.
قابلیت هایی نظیر ارسال و مدیریت آگهی ها، تمدید و یا ارتقاء تعرفه ها، ارسال عکس و مواردی از این قبیل همگی در این اکانت به کاربر عرضه می شود.
همچنین با ایجاد این نوع اکانت یکی از سرویس های همیشه رایگان سایت تک چرخ یعنی سرویس گاراژ را در اختیار خواهید داشت. سرویس گاراژ این امکان را به شما خواهد داد تا بدون پرداختن هیچ گونه هزینه ای، علاوه بر امکان جستجو در آگهی ها، معیارهای دلخواه خود برای خرید موتور سیکلت را به سایت اعلام کنید. از این پس هر زمان که یک آگهی جدید منطبق با نیازمندی های شما به سایت اضافه شود، به صورت اتوماتیک از طریق آدرس ایمیلی که به سایت اعلام کرده اید، در جریان اضافه شدن این آگهی به سایت قرار خواهید گرفت.
این قابلیت با گزینه ای به نام "ذخیره جستجو" همواره در دسترس شماست.

اکانت فروشگاه چه قابلیت هایی دارد؟
این نوع اکانت مختص فروشگاه های موتور سیکلت و همچنین نمایندگی های فروش موتور سیکلت در سراسر ایران می باشد. این اکانت علاوه بر تمامی ویژگی های اکانت فروشنده این امکان را به صاحب اکانت میدهد که یک صفحه شخصی در وب سایت تک چرخ با یک آدرس منحصر به فرد داشته باشد. در این صفحه شخصی علاوه بر اطلاعات فروشگاه / نمایندگی شامل اطلاعات تماس، لوگو، نام مدیریت و ... تمامی آگهی های ارسال شده توسط آن اکانت قابل مشاهده می باشد.
همچنین جهت معرفی فروشگاه ها و نمایندگی های فروش موتور سیکلت، یک صفحه جداگانه در وب سایت تحت عنوان فروشگاه های موتور سیکلت اختصاص داده شده است که مشخصات مربوط به فروشگاه ها و نمایندگی های ثبت نام شده در سایت بصورت جداگانه در این صفحه قرار گرفته و مشاهده کنندگان سایت می توانند بر اساس معیارهای مختلف در بین آنها به جستجو بپردازند.

تعرفه ها
در حال حاضر درج آگهی در وب سایت تک چرخ رایگان می باشد.
آگهی ویژه در سایت تک چرخ دارای سه خصوصیت بسیار مهم می باشد که باعث می شود بازدید آگهی به طرز چشمگیری افزایش یابد.

اول اینکه آگهی های ویژه بصورت تصادفی در باکس صفحه اول نمایش داده می شوند.
دوم اینکه آگهی های ویژه در نتایج جستجوی کاربران در رتبه های بالاتر قرار می گیرند و صرفنظر از تاریخ درج آگهی، آگهی های معمولی پس از آگهی های ویژه قرار می گیرند.
سوم اینکه 5 آگهی ویژه بصورت تصادفی در باکس آگهی های مشابه در صفحه جزییات آگهی ها نمایش داده می شود.

هر زمانیکه بخشی از سرویس وب سایت تک چرخ به دلیل ویژگی های خاص مشمول هزینه برای کاربران سایت گردد این هزینه شامل مالیات بر ارزش افزوده نخواهد شد.
لازم به ذکر است در صورتیکه به هر دلیل فنی در وب سایت که مسئولیت آن متوجه وب سایت تک چرخ باشد امکان نمایش آگهی کاربران وجود نداشته باشد در صورت درخواست مکتوب کاربر، مبلغ باقیمانده (آگهی های غیر رایگان) به کاربر مرجوع می گردد.
تا قبل از ارائه خدمات، مشتری حق انصراف داشته و مبلغ پرداختی قابل عودت خواهد بود.
کلیه قیمت ها در وب سایت تک چرخ به روز می باشد.

آخرین به روز رسانی 1393/10/20
 
ورود کاربر
نام کاربری (حروف انگلیسی)
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردید؟ یادآوری
مقایسه موتور سیکلت ها
هیچ موتور سیکلتی برای مقایسه انتخاب نشده است.